ZARA VE TÜM INDITEX MAĞAZALARINDA %70’E VARAN İNDİRİM YAKLAŞIYOR!

, , 2 Comments


     Allah’ımmmm! Söylerken en en en çok mutlu olduğum haber! Her zaman derim; ” Alışverişi severim ama indirimi daha çok severim!” diye. Bana ”Büşra indirim gününü sen öğrenebiliyorsun, bize de erkenden haber ver lütfen.” diyen arkadaşlarıma sesleniyorum! Hepinizi tek tek arayamayacağım  buyurun buradan bakın!

keep-calm-and-enjoy-sale-zara

Biliyorsunuz Inditex bünyesindeki tüm mağazalar senede iki kez büyük indirimlere giriyor. Çoğu insan tam tarihini bilmiyor bazıları ezbere gidiyor. ”İki yıldır hep şu tarihte indirim oluyor yine öyledir” diyor. Ama geçenlerde gayet yanılttı Zara ve diğer İnditex bünyesindeki tüm  mağazalar. Allah’tan ben varım, çekilin şurdan!

 

Bu Ocak ayında yine herkes yılbaşının ertesi gününü büyük indirim günü diye bilse de, büyük bir yanılgıda. Evet açıklıyorum sıkı durun dostlar → 5 OCAK 2017  tarihinde Zara ve tüm Inditex mağazaları büyük indirimde olacak. Sabah 10:00 da avm kapısında kuyruk olacaklar el kaldırsın.
zaraindirim2

 

Gerçi ben mağazaya falan gitmeyi düşünmüyorum. Alacaklarım zaten hep Zara ve Oysho mağazalarından oluyor. Zara’nın applicationını telefonuma indirdim. Oradan seçip gece 00:00 da  alacağım inşallah.  Bu bilgi burada dursun belki sizde ayaklarınıza kara sular inmeden  faydalanırsınız.

İndirimde olan mağazaları yine yazıyorum .Ben hep Zara’ya yönelik anlattığım için diğer mağazalarda indirim yokmuş gibi algılanmasın.

zaraindirim3

     Zara, Zara Home, Oysho, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Pull And Bear %70 e varan indirimde olacak. 

Hepinizi öperim, hoşçakalın!♥

 

2 Yorum Yapılmış

 1. Figen

  3 Ocak 2017 12:30

  Merhaba,
  Zara ve diğer Inditex mağazaları indirimi ile ilgili yazınızı okudum, teşekkürler:)
  Ben hiçbir zaman indirim sabahı mağaza kapısında bekleyenlerden olamadım, maalesef buna hiç sabrım yok ama bu sene bir arkadaşım sizin önerdiğiniz yöntemi önerdi , yani gece 00.00’dan sonra online alışveriş.
  Bakalım nasıl olacak?
  Siz tecrübelisiniz ; acaba saat 00.00 itibariyle websitesindeki fiyatlar indirimli olarak değiştiriliyor mu ?
  Ben alışveriş sepetimi hazırladım, gece sayfayı yenilediğimde fiyatlar hemen yenilenecek mi ?
  Teşekkürler,
  Sevgiler

  Cevapla
  • ikonoloji

   7 Ocak 2017 15:30

   Yorumunuzu ancak şimdi görebildim. Yazım işinize yaradıysa ne mutlu bana. Sordugunuz sorulara cevabım geciktiği için online alışverişin 00:00 dan itibaren indirimli fiyatlarla yüklendiğini zaten görmüşsünüzdür 🙂 İndirim haberleri aldıkça buradan yazacağım. Sevgiler…

   Cevapla

Yorumunuzu İletin