KARDASHIAN KARDEŞLERDEN ”KYLIE JENNER”

, , Leave a comment

Ünlülerin stili denildiği zaman akla Amerika’nın en popüler kız kardeşleri Kardashianlar  geliyor. Bu yüzden ünlülerin stilini incelemeye Kardashian kardeşlerden başlamaya karar verdim. Şimdi inceleyeceğimiz isim ise kardeşlerin en küçüğü Kylie Jenner.

Kylie Jenner 1997 doğumlu olmasına rağmen bence kardeşleri arasında en ilginç bir o kadar da havalı bir tarza sahip. 1,73 boyunda güzel bir fiziğe sahip olan Kylie’nin stilinden söz edecek olursak:

Kylie günlük giyimde çoğunlukla vücuda yapışan elbiseler, yüksek bel etekler, yırtık pantolonlar, kısa şortlar kullanmakta. Kylie’nin vazgeçilmezi ise topuklu ayakkabılar. Günlük stilinde hemen hemen her zaman yüksek topuklu ayakkabılar ve yine yüksek topuklu botlarla görüyoruz.
Kylie’nin olmazsa olmazlarından biri de abartılı-gösterişli takılar ve kocaman güneş gözlükleri.

Kylie spor stilinde ise tercihini çoğu zaman sports bra, siyah tayt ve renkli spor ayakkabılardan yana kullanıyor. İlginç olan ise spor stilinde dahi abartılı-gösterişli takıları ihmal etmemesi.

Gece katıldığı davetlerde ise genellikle tercihini uzun-derin yırtmaçlı; göğüs ve sırt dekolteli elbiselerden yana kullanıyor. Ayakkabı tercihi ise tabii ki yüksek topuklu ayakkabılar.

Kylie küçük yaşta olmasına rağmen ilginç ve dikkat çeken bir tarza sahip olduğu için gözler sürekli onun üzerinde. Değişik saç renkleri, trend kıyafetler ve gösterişli takılar içinde stilini yaratan Kylie Jenner’ı ve tarzını takip etmek siz moda severler için doğru bir adım olacaktır.

Bir başka ünlü stili incelemesinde görüşmek üzere 🙂

Kısa bir not: Parıltılı elbisesine bayıldım…

 

Yorumunuzu İletin